HARMONOGRAM   
SKUPINOVÝCH CVIČENÍ

(v cvičebni aj online)

Pondelok:     8.30          18.30

Utorok:         8.30          18.30

Streda:            ---            18.30

Štvrtok:        8.30           18.30

Piatok:         8.30               ---

Momentálne sú v cvičebni všetky miesta osadené.

individuálne cvičenia - DOHODOU

CVIČEBŇA

Miesto sa rezervuje vždy vopred, na určitú alebo neurčitú dobu. 

Jedno cvičenie trvá 60 minút, cena je 7€. V lete je cvičebňa klimatizovaná. Odporúčame cvičiť v priliehavom oblečení (legíny, priliehavé tričko, ponožky),  aby sme si mohli počas cvičenia kontrolovať správne držanie a nastavenie tela. Voda/minerálka je vždy k dispozícii. Ak nemusíte, nič viac si nenoste, stačí chuť cvičiť a venovať sa len sebe :) Pokiaľ sa na niektorej hodine nemôžete zúčastniť, oznámte nám to prosím čím skôr. Snažíme sa nájsť náhradníka za Vás - na Vaše miesto. Ak sa náhradník nájde, Vaše vstupné bude prenesené na ďalšie obdobie (nevraciame ho).

Po dohodnutí sa na cvičenia,  je potrebné vyplniť Prihláška a uhradiť sumu na cvičenie vopred (podľa počtu hodín, resp. vo výške dohodnutého kreditu). Týmto budete na cvičenie záväzne prihlásená/ý a miesto bude na toto obdobie rezervované len pre Vás. 

ONLINE

Online cvičenie prebieha súbežne s Pilates hodinou v cvičebni. Podmienkou pre cvičenie ONLINE sú vlastné pilates pomôcky, ovládanie základných Pilates princípov a absolvovanie aspoň jednej individuálnej hodiny vopred.

Pomôcky Vám vieme zabezpečiť alebo odporučiť. Cvičenie prebieha v reálnom čase, nie je nahrávané ani inak zaznamenávané, ani prístupné iným ako cvičiacim osobám v aktuálnej skupine. Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom: KONTAKT