od 15.10.2020 do odvolania cvičíme LEN ONLINE !!!

  8.30    -  Po, Ut, Str, Štv, Pi
18.00   - Po, Ut, Str, Štv

HARMONOGRAM  SKUPINOVÝCH CVIČENÍ - v cvičebni 

Pondelok:   8.30        17.10       18.30 
Utorok:       8.30                      18.30  
Streda:       8.30                      18.30
Štvrtok:       8.30        17.10       18.30              
Piatok:        8.30

CVIČEBŇA:

Cvičíme v príjemnom rodinnom prostredí, cvičebňa je plne vybavená (podložky, uteráky, pomôcky) a má kapacitu max. 6 osôb.  Miesto sa rezervuje vždy na mesiac vopred, na určitú alebo neurčitú dobu. 

Jedno cvičenie trvá 60 minút, cena je 5 €/hod. V lete je cvičebňa klimatizovaná. Odporúčame cvičiť v priliehavom oblečení (legíny, priliehavé tričko, ponožky),  aby sme si mohli počas cvičenia kontrolovať správne držanie a nastavenie tela. Pred/po cvičení je k dispozícii voda a čaj.  Ak nemusíte, nič viac si nenoste, stačí chuť cvičiť a venovať sa len sebe :-). 

Pokiaľ sa na niektorej hodine nemôžete zúčastniť, oznámte nám to prosím čím skôr. Snažíme sa nájsť náhradníka za Vás - na Vaše miesto. Ak sa náhradník nájde, Vaše vstupné bude prenesené na ďalšie obdobie (nevraciame ho).


ONLINE (prebieha súbežne s Pilates hodinou v cvičebni):                                                                                   ONLINE môže byť pripojených max. 7 osôb. Podmienkou pre cvičenie ONLINE sú vlastné pilates pomôcky a ovládanie základných Pilates princípov.  Cvičenie prebieha v reálnom čase, nie je nahrávané ani inak zaznamenávané, ani prístupné iným ako cvičiacim osobám v aktuálnej skupine. 

Pre bližšie informácie sa prosím informujte telefonicky alebo e-mailom:  Kontakt .  

Po rezervovaní cvičenia  je potrebné vyplniť Prihlášku a uhradiť sumu na mesiac vopred (podľa počtu hodín, prípadne vo výške dohodnutého kreditu). Týmto budete na cvičenie záväzne prihlásená/ý a miesto bude na toto obdobie rezervované len pre Vás. 

VÁŠ INŠTRUKTOR:

Lenka Roskošová

Pilates Inštruktor I. kvalifikačného stupňa                                       Pilates Inštruktor v tehotenstve a po pôrode


Ďalšie kurzy a školenia: 
  • Axiálny systém", správne držanie tela, panva, lopatka a plochá noha
  • Penový valec
  • Anatómia v pohybe a posturálna analýza
  • Diastáza priameho brušného svalu
  • Biomechanika panvy a bedrových kĺbov
  • SM-systém workshop
  • Svalové dvojičky - základ svalovej rovnováhy
  • Sprievodca Nordic Walking
  • Tejpovanie